تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهروردی 200 متر 3خوابه با200 متر حیاط اختصاصی

سهروردی 200 متر 3خوابه با200 متر حیاط اختصاصی

1 سال پیش در تهران

متراژ
200
ساخت
قبل از 1370
اتاق
3
قیمت کل
14٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
73٬750٬000 تومان
طبقه
همکف
200 متر با 55 متر قدرالسهم زمین فول امکانات
200 مترم حیاط اختصاصی که داخل سند واحد میباشد
یه سرمایه گذاری استثنایی برای خریداران و سرمایه گذاران محترم
بدون مشابه درکل منطقه
پاسخگوی شما سروران و خریداران ارجمند
⚜️⚜️ صفا ⚜️⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3