تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهروردی جنوبی وزوایی 127 متر 3 خواب

سهروردی جنوبی وزوایی 127 متر 3 خواب

1 سال پیش در تهران

متراژ
127
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
18٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
145٬275٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
فرعی دنج و مسکونی
دسترسی عالی

❗❗❗❗تکواحدی❗❗❗❗
بهترین طبقه(طبقه4)
نورگیر عالی از شمال و جنوب

پلان و نقشه بینقص و دیدنی
سالن وسیع و قابل چیدمان
آشپزخانه بزرگ و پر کابینت
3 اتاق خواب استاندارد با نورگیر مستقیم

سازه درجه یک از سازنده خوش نام منطقه
متریال درجه یک و به روز

فروشنده صد در صد

مشاور شما:سالاری
مسکن1،2،3
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3