تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهروردی شمالی 103 متر 2 خواب فول

سهروردی شمالی 103 متر 2 خواب فول

2 سال پیش در تهران

متراژ
103
ساخت
1386
قیمت کل
10٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬970٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⭐⭐سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی⭐⭐
لوکیشن عالی
دسترسی به خط مترو و گذرهای اصلی

نما و مشاعات مرتب و تمیز
بهترین طبقه(طبقه3)
ساختمان جنوبی واحد شمالی
13 متر بر واحد و دلباز

پتانسیل بالا برای بازسازی و سرمایه گزاری

نقشه و نور عالی
سالن تفکیکی و پرده خور
آشپزخانه در بهترین موقعیت واحد با نورگیر مستقیم
2 اتاق خواب 10 و 12 متری با کمد دیواری

امکانات کامل:
پارکینگ بدون مزاحم////انباری////اسانسور////بالکن کاربردی با باربیکیو

❗❗زیر قیمت منطقه و فروشنده صد در صد❗❗

مشاور شما:سالاری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3