تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهروردی شمالی/ 104 متر / فول امکانات

سهروردی شمالی/ 104 متر / فول امکانات

2 سال پیش در تهران

متراژ
104
ساخت
1394
قیمت کل
13٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
130٬288٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
املاک بزرگ 77
شما شایسته بهترینها هستید

◀️سوپر لوکس ترین و جذاب ترین 2 خواب منطقه
◀️104 متر 2 خواب دیزاین شده سوپر لاکچری
◀️فول امکانات
◀️بهترین پارکینگ/انباری/آسانسور/تراس/
◀️آشپزخانه بزرگ و پر کابینت مدرن و لوکس
◀️سالن بزرگ سراسر پرده خور
◀️اتاق خواب های بزرگ 16 متری و 12 متری
◀️سرویس ایرانی و فرنگی وال هنگ
◀️مخصوص سخت پسندان

مشاور شما : خانم موسوی