تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهروردی شمالی 128متر/3خواب/تکواحدی/انتخاب اخر1402

سهروردی شمالی 128متر/3خواب/تکواحدی/انتخاب اخر1402

2 سال پیش در تهران

متراژ
129
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
14٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
111٬627٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
تنها فروشنده ی واقعی بازار

✅عباس آباد
تکواحدی / کلا 4واحد

✅واحد دیزاین شده
مشابه نوساز کلیدنخورده

♦️129متر / پلان تفکیکی
سالن پرده خور / مربع بینظیر
با قابلیت چیده مان 2دست مبل

♦️آشپزخانه بزرگ و پرکابینت
نئو کلاسیک

♦️3خواب / کمد دیواری ها عمیق
تراس چیده مان شده

♦️فول امکانات
پارکینگ / آسانسور / انباری

‼️فروشنده فروشنده فروشنده‼️

ملک تخلیه بازدید آزاد

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمایید
مشاور شما معراج
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3