تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهروردی شمالی 200 متر 4 خواب فول نوسازی تکواحدی

سهروردی شمالی 200 متر 4 خواب فول نوسازی تکواحدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
200
ساخت
1376
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
12٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬500٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی شده
قابل توجه متقاضیان محترم خرید ملک در منطقه

✔️ بهترین لوکیشن منطقه
✔️ فرعی دنج و مشجر
✔️ زیر زیر زیر قیمت کل منطقه!!!!!!!
✔️ حداقل متری 20 میلیون زیر قیمت !!!

180 متر 4 خواب
⚜️ فول امکانات ⚜️
⚜️ پارکینگ ⚜️
⚜️ انباری ⚜️
⚜️ 20 متر بالکن قابل چیدمان ⚜️

✔️ سالن پرده خور با پنجره های قدی
✔️ اتاق های بزرگ با کمد های فراوان

☑️ نوسازی کامل بدون کوچکترین هزینه ☑️

☑️ پلان مهندسی ساز بدون کوچکترین پرتی ☑️

☑️ نوسازی کامل مشاعات ☑️

✅ مالک فروشنده واقعی ✅

✅ بازدید 100% خرید ✅

مشاور شما : عرفان

⚜️ مسکن بزرگ الماس ⚜️