ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
سهروردی شمالی/90متر 2خواب/فول/کلیدنخورده
سهروردی شمالی/90متر 2خواب/فول/کلیدنخورده
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1398
قیمت کل
11٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
122٬222٬000 تومان
سرایداری مقیم
♦️90متر
سالن مربع خوش چیده مان
♦️2خواب با متراژ 12متر
کمد دیواری سرتاسر و عمیق
عکس ها متعلق به خود واحد می باشد
♦️♦️واحد به قیمت رسیده♦️♦️
مناسب سرمایه گذاری
قابلیت رهن تا مبلغ 1500
برای بازدید و دریافت اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل بفرمایید
مشاور شما معراج
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس املاک مسکن 1 2 3
خدمات جامع
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت