تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهروردی شمالی اندیشه 115 متر دو خواب تکواحدی

سهروردی شمالی اندیشه 115 متر دو خواب تکواحدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
115
ساخت
1402
قیمت کل
15٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
131٬739٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
‼️ فرصت استثنایی برای خرید ملک ارزنده ‼️

❌️ تکواحدی ❌️ تکواحدی ❌️ تکواحدی ❌️

✅️سهروردی شمالی اندیشه 115 متر دو خواب
✅️واقع در یکی از بهترین فرعی های اندیشه
✅️نقشه استثنایی و دیدنی
✅️سازه اسکلت فلزی و مستحکم
✅️غرق در نور واقعی از شمال و جنوب
✅️متریال فوق العاده از بهترین برندها
✅️نما و مشاعات عالی و فوق العاده
✅️دو خواب کاربردی با یک خواب مستر

فول امکانات(پارکینگ آسانسور انباری بالکن )

⛔️قبل از جهش قیمت خرید خود را انجام دهید ⛔️

مشاور و ارادتمند شما سامی
مسکن بزرگ سراج