تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهروردی شمالی مهناز 123 متر فول بازسازی

سهروردی شمالی مهناز 123 متر فول بازسازی

2 سال پیش در تهران

متراژ
123
ساخت
1384
قیمت کل
13٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
112٬601٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
سهروردی شمالی
مهناز (صابونچی)
123 متر فول امکانات
فول بازسازی شده صفرتا صد

سالن پرده خور سرتاسری
رو به آفتاب

خواب بدون مشرف
مشاعات بسیار تمیز
ورودی از لابی

دارای انباری داخلی
قابلیت اتصال گرمایش به پکیج در بازسازی اعمال شده

بازدید با هماهنگی قبلی

*****************

مشاور شما ارجمند

*****************
تماس تا 23:30
برای کارشناسی و فروش ملک خود تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 75

خدماتی که لیاقتش را دارید با مشاورانی که به آنها اعتماد دارید