تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهروردی شمالی ، مهناز ، 135 متر ، 8ساله

سهروردی شمالی ، مهناز ، 135 متر ، 8ساله

1 سال پیش در تهران

متراژ
135
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
18٬640٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
138٬074٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
سهروردی شمالی ، مهناز ،بالاتر از هویزه
فرعی دنج و با اصالت ، لوکیشن عالی
نزدیک به خیابان و مترو

5 طبقه 2 واحدی ، طبقه اول
135 متر ، 3 خوابه ، 8ساله

پارکینگ ، انباری ، آسانسور

سالن پذیرایی خوش چیدمان
آشپزخانه پر کابینت
3 اتاق خواب بزرگ با کمد دیواری
10 متر حیاط خلوت اختصاصی

توضیحات بیشتر هنگام بازدید

مشاور شما بهزاد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3