تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهروردی شمالی نیلوفر 171 متر ، تک واحدی ، سرایداری

سهروردی شمالی نیلوفر 171 متر ، تک واحدی ، سرایداری

2 سال پیش در تهران

متراژ
171
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
29٬070٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
170٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
سهروردی شمالی
آپادانا ، نیلوفر

171 متر فول امکانات تک واحدی
2 پارکینگ سندی

*****************
تماس تا 23:30
برای کارشناسی و فروش ملک خود تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 75

خدماتی که لیاقتش را دارید با مشاورانی که به آنها اعتماد دارید