تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهروردی مفتح شمالی نزدیک مترو بهشتی عباس اباد

سهروردی مفتح شمالی نزدیک مترو بهشتی عباس اباد

2 سال پیش در تهران

متراژ
89
ساخت
1371
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
6٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
67٬415٬000 تومان
طبقه
5
واحد 89 متر بک خواب
اسانسور تمیز و شیک
نما و مشاعات فوق العاده تمیز
12 متر از سالن پرده خور
بازدید=خرید