تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهروروی شمالی 184 متر 3 خواب نوساز 2 پارکینگ

سهروروی شمالی 184 متر 3 خواب نوساز 2 پارکینگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
184
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
24٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
132٬336٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
❗❗❗2 واحد در یک ساختمان❗❗❗
❗❗زیر قیمت ترین واحد مسکونی در منطقه❗❗

فرعی دنج و مسکونی
دسترسی عالی به گذر اصلی و خط مترو

ساختمان شخصی ساز
تکواحدی
بهترین طبقه(طبقه3)
پلان ژورنالی
نورگیر و عالی و بدون ضعف

دارای 2 پارکینگ سندی
ورودی لابی

کلید در اختیار
بازدید نا محدود

فروشنده واقعی و صد در صد

⭐برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⭐

مشاور شما:سالاری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3