ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
صنعتی، کشاورزی و تجاری
سوله 3200 متری سند تک برگ کمرد
سوله 3200 متری سند تک برگ کمرد
11 ماه پیش در پردیس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
3200
ساخت
1400
اتاق
+4
قیمت کل
150٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬875٬000 تومان
با سلام
متراژ زمین 3200 متر
بر زمین حدود 50 متر
متراژ فلت سوله 2200متر
ارتفاع سوله 7 متری
قابلیت ورود تریلی و کامیون به داخل سوله
دارای 1000 متر اداری و مدیریتی
شامل : 4 اتاق اداری ، فضای دپارتمانی ، اتاق مدیریتی فول فرنیش ، 2 سالن غذا خوری ، اتاق استراحت کارگری و ......
دارای 2 واحد مسکونی دو طبقه
دارای 3 کنتور سه فاز 32 آمپر، چاه آب فعال
دارای سند تک برگ بدون بدهی
برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
کارشناس امور ملکی : وقاری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس پیمان
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت