تائید

سوله مناسب مستغلات

1 هفته پیش در شا‌عهه؟

متراژ
1550
ساخت
قبل از 1370
اتاق
1
قیمت کل
‏28,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏18,064,000 تومان
⚜️کارگزاری املاک صبوری⚜️
ما همیشه کنار شما هستیم ، هر زمان که به ما نیاز
داشته باشید

✅ متراژ زمین 1550متر
✅ سند 6 دانگ ملکی کارگاهی
✅ متراژ بنا حدود 900 متر
✅ 5 عدد سوله
✅ ارتفاع سقف 5 متر
✅ دارای برق 3 فاز
✅ آب
✅ گاز
✅ زیر قیمت منطقه
✅ قیمت قابل مذاکره
✅ معاوضه با آپارتمان به قیمت محدوده قاسم آباد

جاده کلات روستای خلق آباد نزدیک به حاشیه
✔️موارد مشابه موجود است
⚜️با کمال میل در خدمت شما هستیم⚜️
بال افکنده
آدرس دفتر فروش شهرک غرب نبش حسابی شمالی 14
کارگزاری املاک صبوری