ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
سوهانک، 110 متر، 2 خواب مستر
سوهانک، 110 متر، 2 خواب مستر
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1397
قیمت کل
1٬705٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬500٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
بالکن
دارد
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
6
♾️ سوهانک
✔️ 110 متر
✔️ 2 خواب مستر
✔️ 6 ساله
✔️ 6 طبقه 2 واحدی
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
ارائۀ مشاوره تلفنی و ارائۀ فایل های مشابه طبق بودجه و مشخصات دلخواه شما
تماس تا ساعت 10 شب ☎️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜️مشاور تخصصی رنج خرید و فروش و اجاره آپارتمان⚜️
⚜️جلیلوند⚜️
♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️♾️
♾️ فروش پایان معامله نیست آغاز تعهد ماست ♾️
همراهی ارزشمند شما افتخار ماست
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور ندا جلیلوند
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
آژانس املاک 2002
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت