ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
سوهانک برج برند و نوساز (مالک منعطف)
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
210
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
41٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
195٬238٬000 تومان
طبقه
3
✅ فروش یک واحد استثنایی زیر قیمت منطقه
✅ واحد 210 متری
✅ 3 خوابه با 2 خواب مستر
✅ سراسر پنجره قدی با نورگیر مستقیم
✅ آشپزخانه بزرگ به همراه مطبخ
✅ متریال درجه یک
✅ بالکن قابل چیدمان
✅ پلان تفکیک شده
✅ لابی شیک و مجلل
✅ لابی من 24 ساعته
✅ سالن اجتماعات و جیم
✅ 2 لاین آسانسور
✅ 2000 متر حیاط مشجر
✅ 2 پارکینگ سندی
✅ با من در تماس باشید
✅ کارشناس مجرب منطقه : حسام ✅
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت