تائید
فروش مسکونیآپارتمانسپاهانشهر 94متر 2 خواب

سپاهانشهر 94متر 2 خواب

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
94
ساخت
1387
قیمت کل
4٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬276٬000 تومان

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید واحد فوق تماس حاصل فرمائید
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
مشاور شما: یوسفی