تائید
فروش مسکونیآپارتمانسیدرضی * 158 متر شمالی * تکواحدی * تخلیه

سیدرضی * 158 متر شمالی * تکواحدی * تخلیه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
158
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
7٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬734٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
درود

محمد یارمحمدی هستم، مشاور امور ملکی شما
امامت - جلال - سیدرضی - دانش آموز - دانشجو

مشخصات :
158 متر / شمالی / تک واحدی / 6 طبقه 6 واحد / سند شش دانگ تک برگ

توضیحات :
طراحی ساده و شیک
سال ساخت : 1395

محمد یارمحمدی : مشاور امور ملکی شما
آدرس: مشهد ، آزادشهر ، استقلال 5 ( املاک زمانیان )