تائید
فروش مسکونیآپارتمانشاخه اصلی/140متر/روبه نما / کم واحد

شاخه اصلی/140متر/روبه نما / کم واحد

1 سال پیش در فردیس

متراژ
140
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬790٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬500٬000 تومان
طبقه
3
سلام

«««با اطمینان خرید کنید »»»

✨140 متر بی نظیر در منطقه

✨کم واحد / رو به نما

✨شاخه اصلی

✨سازه برند و بی نظیر در منطقه

✨پلان مهندسی شده و کاملا بی نقص

✨پذیرایی بزرگ و با قابلیت هر مدل چیدمان مبلمان

✨تفکیک ماهرانه فضا ها در اوج مهارت

✨آشپزخانه بزرگ و دلباز

✨پر کابینت و کابینت agt ترک

✨3 خواب استثنایی با نور مستقیم

✨1 خواب مستر

✨مشاعات فوق العاده و بی نظیر

✨نما چشم نواز

✨دسترسی فوق العاده با گذر عالی

کارشناس امور ملکی منطقه سهیل فیلو