تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیشالیزار داخل طرح هادی 4000متر پرکاپشت یاورزاد

شالیزار داخل طرح هادی 4000متر پرکاپشت یاورزاد

2 سال پیش در آستانه اشرفیه

قیمت کل
2٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
600٬000 تومان
فروش فوری
متراژ زمین 4000متر
مدارک کامل فروشنامه امضا مالک
کوچه 10متری (جاده سازی برای آسفالت)
مناسب برای سرمایه گذاری
زمین دارای دوبر
ویو ابدی جنگل
قیمت کاسبی
دسترسی عالی به شهر کیاشهر و دریا کیاشهر فقط 5دقیقه
آدرس=اتوبان آستانه به کیاشهر پرکاپشت یاور زاده

املاک سبحان

زمین از مجموعه املاک سبحان میباشد