ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
شاهکار نور و نقشه/قلب منطقه/62متر فول امکانات
شاهکار نور و نقشه/قلب منطقه/62متر فول امکانات
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
62
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
6٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
103٬225٬000 تومان
طبقه
5
﷽
✔️بـهتـرین فرصـت برای یک سـرمـایه گذاری بینظیر وکاملا مطمئن
✔️فــروش اسـتـثنایـی و متفـاوت در مـنطـقه 5
⚜️ تــو ضیــحات⚜️
✔️مــتراژ 62
✔️مــشاعات عــالی
دسـتـرسی اسـان وراحـت بـه مــراکز خرید و خدمات شهری اتـوبانـها و مــترو
مـشاور
محمد پارسا
⚜️بــهترینها رو از مـا بـخواهــید ⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت