تائید
فروش مسکونیآپارتمانشاهگلی آپارتمان 152 متری

شاهگلی آپارتمان 152 متری

2 سال پیش در تبریز

متراژ
152
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
5٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬157٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
بالکن
دارد
گرمایش
شوفاژ
تأمین کننده آب گرم
پکیج
تعداد کل طبقات
20
●●●⚜️شما به هدف خود نزدیکتر شده اید●●●⚜️ معتبرترین و معتبرترین و جامعترین فایلینگ املاک در سطح شهر تبریز
تخصصی املاک یوردوم زیر نظر استادکاران مجرب فنی حرفه ای کشور
کد فایل:3419
✅آپارتمان 152 متر در شاهگلی پشت ایستگاه مترو
✅ تحویل شهریور
✅ سالن اجتماعات
✅ دوبر - پکیج در تراس
✅ اتاق کودک
✅ همسطحی آشپزخانه و پذیرایی
✅ نما سفید مدل رومی
✅ آسانسور 5 لاین – لابی
✅ پارکینگ اختصاصی
✅ کف سرامیک
✅ اتاق مستر
✅ بالکن با ویو به شاهگلی
✅ درب ضد سرقت
✅آیفون تصویری
✅ انباری داخل واحد
•••●●● " یوردوم " تخصصی ترین مشاور املاک تبریز●●●•••
***کارشناس فروش و مشاور امین شما : ابراهیم هژبر***
✅ دفتر شماره 1: یاغچیان : یاغجیان - خیابان نور - جنب پارک نور املاک یوردوم
✅ دفتر شماره 2: دفتر چهارراه منصور
جهت ارائه گزینه های بیشتر منتظر تماس شما هستیم
✅ اعتماد شما سرمایه ماست