تائید
فروش مسکونیآپارتمانشاهین شمالی/چمران/81متر2خواب/فول/7ساله

شاهین شمالی/چمران/81متر2خواب/فول/7ساله

2 سال پیش در تهران

متراژ
81
ساخت
1396
قیمت کل
11٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
140٬123٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
شاهین شمالی_چمران

________دسترسی و لوکیشن عالی________

81متر2خواب
دو واحدی

چشم انداز عالی و بدون مشرف

فول امکانات...
پارکینگ
انباری
آسانسور
بالکن

*******نور و نقشه فراتر از انتظار شما********
واحد رو به آفتاب

نما و مشاعات بسیار عالی و شیک

بازدید آزاد

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.
_____________________________
کارشناس امور ملکی شما:
خانم دوستی