تائید
فروش مسکونیآپارتمانشخصی ساز فاز 8 محله یک 107 متر بنا دوخواب

شخصی ساز فاز 8 محله یک 107 متر بنا دوخواب

1 سال پیش در پردیس

متراژ
107
ساخت
1403
قیمت کل
4٬680٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬738٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
با سلام
107 متر بنا
واحد مشابه موجود شخصی ساز و مسکن مهر
با 10 سال تجربه در خرید فروش ملک در پردیس
دو شعبه فعال
اطلاعات بیشتر تماس
مشاور شما بهاری
املاک آقای هشت