تائید
فروش مسکونیآپارتمانشروع سرمایه گذاری با 800میلیون در شهرجدید هشتگرد

شروع سرمایه گذاری با 800میلیون در شهرجدید هشتگرد

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
88
ساخت
1403
قیمت کل
950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
10٬795٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
بنام خدا

❌❌فروش فوری ❌❌

واحد همه چیز آماده
محوطه سازی فقط مانده

قیمت کل 950
پرداختی 800
چک شش ماهه 150 میلیون تومان
بدهی ها به روز تسویه می شود

واحد 88 متر
دوخواب
طبقه دوم
پارکینگ ✅ انباری ✅ آسانسور ✅ تراس ✅

دپارتمان بزرگ آ ب ث شهرجدید هشتگرد
موردهای مشابه موجود می باشد ✅
☎️ وحید سرابی ☎️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان بزرگ آ ب ث

اولین و بزرگترین دپارتمان در شهرجدیدهشتگرد