تائید
فروش مسکونیآپارتمانشریعتی 85 متر 1 خواب فول امکانات 7 ساله

شریعتی 85 متر 1 خواب فول امکانات 7 ساله

1 سال پیش در تهران

متراژ
85
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
6٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
77٬647٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
♨️قابل توجه خریداران و سرمایه گذاران محترم♨️

⛱️85 متر آپارتمان
⛱️5 طبقه 4 واحدی
⛱️تک خواب
⛱️طبقه سوم
⛱️7 ساله
⛱️پارکینگ، آسانسور، انباری، بالکن
⛱️خواب مستر
⛱️خوش نقشه و نور گیر
⛱️دسترسی عالی به مراکز خرید
⛱️دسترسی عالی به حمل و نقل عمومی
⛱️زیر قیمت ترین واحد منطقه
⛱️بازدید≈خرید

♨️کارشناسی، بعد آگهی، با فراغ بال خرید کنید♨️

پدرام
♨️املاک هفت♨️