تائید
فروش مسکونیآپارتمانشریعتی ، ادیبی ، 109 متر ، نوساز

شریعتی ، ادیبی ، 109 متر ، نوساز

1 سال پیش در تهران

متراژ
109
ساخت
1403
قیمت کل
16٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
146٬788٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
لوکیشن خاص و بدون مشابه در منطقه
ویو ابدی و بدون مشرف

سازه ای لوکس از سازنده برند منطقه
بکارگیری از بهترین متریال و اجرای حرفه ای

5 طبقه 2 واحدی ، بهترین طبقه ، طبقه 5
109 متر ، 2 خوابه ، نوساز

کابینت چوب پولیش خورده با صفحه کوارتز
2 اتاق خواب بزرگ با کمد دیواری جادار
داکت اسپلیت ، پکیج و تراس کاربردی

آپارتمان خاص و منحصر به فرد

مشاور شما بهزاد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3