تائید
فروش مسکونیآپارتمانشریعتی ، ادیبی ، 138متر ، نوساز

شریعتی ، ادیبی ، 138متر ، نوساز

1 سال پیش در تهران

متراژ
138
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
17٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
شریعتی ، ادیبی ، بهترین فرعی منطقه

5 طبقه تک واحدی ، طبقه 3
138متر ، 3 خوابه ، نوساز

ورودی لابی شیک
پارکینگ سندی
انباری سندی

سالن پذیرایی پرده خور با پنجره قدی
آشپزخانه کابینت نئو کلاسیک
3 اتاق با کمد دیواری
مستر روم و 2 تراس کاربردی

داکت اسپلیت ، شوفاژ ، پکیج
کف واحد سنگ درجه یک
شیرآلات و تاسیسات برند

نقشه آپارتمان به صورت تفکیک شده

مشاور شما بهزاد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3