شریعتی خارج طرح//نوساز80متردوخواب نوساز کلیدنخورده
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1403
قیمت کل
9٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
120٬000٬000 تومان
طبقه
5
ورودی از لابی
80متر
دوخواب
سالن سرتاسر پرده خور
پنجر یک دست قدی
غرق نور
سالن مربع
قابل چیدمان با هرنوع سلیقه
___________________________________________________
دوخواب بزرگ
تراس کاربردی
انباری سندی
پارکینگ سندی غیر مزاحم
کابینت agt ترک
___________________________________________________
فرعی دنج و کم تردد
قابلیت رهن تا مبلغ یک میلیارد تومان
مشاور شما نیَتی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.