تائید
فروش مسکونیآپارتمانشریعتی معلم 70مترفول امکانات 2پارکینگ تکواحدی

شریعتی معلم 70مترفول امکانات 2پارکینگ تکواحدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬428٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
❌️قابل توجه خریداران و سرمایه گذاران محترم❌
    
❌️مالک پول لازم فروش فوری زیر قیمت مناسب سرمایه گذاری بدون مشابه درکل منطقه❌️

شریعتی_معلم
70متر2خواب
(لوکیشن و دسترسی عالی)
فرعی دنج و مشجر با گذر عالی

✔️2پارکینگ(1سندی+1مزاحم خودش)
✔️کم واحد کلا 4واحد تکواحدی
✔️انباری بزرگ کاربردی (سندی)
✔️بالکن(وسیع باقابلیت چیدمان)

کوچه دنج و گذر عالی با قابلیت جای پارک فراوان
نما و مشاعات بسیار تمیز بازسازی شده
راه پله ها عریض و استاندارد تا پشت بام تماما سنگ
نورگیر بینظیر غرق درآفتاب مستقیم
پلان فوق العاده و بسیار خوش چیدمان
سالن وسیع و تماما پرده خور
اتاق خواب ها استاندارد با کمددیواری های بزرگ
آشپزخانه تمیزو متفاوت و بسیار پرکابینت

❌️فایل زیر قیمت و فروش فوری لطفا فقط متقاضیان آماده خرید تماس بگیرند❌️

مشاور شما ....پویان
تا ساعت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان هستیم