تائید
فروش مسکونیآپارتمانشریعتی پل رومی130متر15مترتراس2P/تاپ لوکیشن/زیرقیمت

شریعتی پل رومی130متر15مترتراس2P/تاپ لوکیشن/زیرقیمت

20 ساعت پیش در امانیه

متراژ
130
ساخت
1378
قیمت کل
‏44,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏338,461,000 تومان
طبقه
3
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
✅ اکازیون زیر قیمت استثنایی ✅

دسترسی بی نظیر ✅ جای پارک 10 اتومبیل

دسترسی عالی به مترو قیطریه و بزرگراه های شرق و غرب و مراکز خرید و فرهنگی و ورزشی ✅

130متر +15متر تراس
خوش نقشه با 2طرف نورو آفتاب مستقیم ✅ عالی
2خوابه بزرگ با کمدهای بزرگ
تراس بزرگ چیدمان شده

شیک و نوسازی شده (لوله کشی ها و کابینت و سرویس ها و ...)
جکوزی داخل واحد ✅
سند تک برگ شخصی پاک و بدون ریشه ✅

تاپ لوکیشن ✅

2پارکینگ / 1سندی
انباری بزرگ / آسانسور

آفتابگیر مستقیم جنوب ✅

بازدید = خرید