تائید
فروش مسکونیآپارتمانشـیک و خوش نقشه الهـیه کاشـانی

شـیک و خوش نقشه الهـیه کاشـانی

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
130
ساخت
1397
قیمت کل
4٬225٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬500٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
✨️ شرکت مســکن ســتــارگان بـرتـر ✨️

●_________○ مــشـاور شمـا : کرمی ○_________●

یک دستگاه آپارتمان 130 متری با مشخصات:

✔️شیک خوش نقشه
✔️جنوبی غرق در نور آفتاب ✨️

✔️تکمیل و مرتب
✔️نور پردازی کناف کاری شده
✔️دو خواب هردوخواب فول کمد دیواری
✔️جنوبی سمت کوچه
✔️دسترسی عالی به بازارچه و باشگاه و مراکز خرید ....

✅️مالک فروشنده ✅️

✅️سند تک برگ آماده انتقال
✅️قابلیت رهن تا 500 میلیون رهن کامل

═══ لطـفا فـقطـ تـماس بگیـرید
پاسخگویی 24 ساعته و مشاوره رایگان ═══

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
●برای خرید و فروش ملک خود
مشارکت در ساخت
با ما تماس بگیرید و با آرامشی
خاطر خدمات ملکی بی نظیر را تجربه کنید●