تائید
فروش مسکونیآپارتمانشفق/ کوی گلزار1 /95 متر 2خ ویو ابدی صفر خام

شفق/ کوی گلزار1 /95 متر 2خ ویو ابدی صفر خام

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
95
ساخت
1403
قیمت کل
4٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
متن اگهی دیوار

✨درود بر شما

✅روزتون عالی و پر از انرژی مثبت ✅

⚜️املاک ادیب ⚜️

فرید ادیب هستم
مشاور ملکی شما در کلیه امور ساختمانی
در مناطق :
شهرک ولیعصر ، امیریه ، دکتر حسابی ، کشاورزی ، شفق، گلزار ، سیمین ،فرهنگ ، باغ زیار ، باغ دریاچه

موقعیت : کوی گلزار گلزار یکم بهترین لوکیشن منطقه
_ 95 متر
_ 2 خواب
_ آسانسور ایتالیایی
_ درب ضد سرقت 6 لایه
_ درب ریموت
_ پارکینگ مسقف
_ انباری
_ دسترسی آسان و عالی به ایستگاه اتوبوس و مراکز خرید
واحد به صورت خام میباشد و 10 درصد برای سند باقی میماند
‼️
کمک هزینه خرید : امکان 650 میلیون رهن کامل ،و 500 میلیون برای سند کم میشه

قیمت واحد قیمت کارشناسی شده میباشد

‼️بیشترین فایلینگ منطقه 13 و 5 ‼️

آدرس املاک : دکتر حسابی بعد از پل ، لاین کنار گذر به سمت ورودی امیریه ، روبروی باغ جهاد کشاورزی املاک ادیب