تائید
فروش مسکونیآپارتمانشمال مرزداران 112 متر

شمال مرزداران 112 متر

2 سال پیش در تهران

متراژ
112
ساخت
1396
قیمت کل
17٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
158٬928٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
شمال مرزداران فرعی دنج
112 متر 2 خواب
5 طبقه 2 واحدی
طبقه پنجم فول امکانات
دارای 25 متر انباری
فروشنده واقعی و به قیمت
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک سیب

ملک خوب خودشو توو بازدید نشون میده املاک خوب خودشو توو نشست