تائید
فروش مسکونیآپارتمانشمس آباد میدان بهشتی 55متر 1خوابه بدون پارکینگ

شمس آباد میدان بهشتی 55متر 1خوابه بدون پارکینگ

2 سال پیش در تهران

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬909٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
4
◾◾◾املاک بزرگ ماکان◾◾◾
◾ضلع جنوب شرقی میدان هروی◾

خرید آخر سال را با یک قرارداد خوب تجربه کنید

عیدی ما به شما

شمس آباد _میدان بهشتی
55متر 1خوابه
بدون پارکینگ
انباری دارد
نورگیر عالی
فروشنده واقعی
بسیار خوش نقشه لوکس
بدون یک میلیمتر پرتی
دسترسی راحت به اتوبان های کلیدی .صیاد .همت امام علی
5طبقه 4واحدی
با پاگرد جادار و تمام سنگ
واحد در طبقه سوم با آسانسور

قابلیت رهن تا 500میلیون
وام بانک مسکن تا 800ملیون

ارادتمند شما بنده مدیری هستم با افتخار از ساعت 10صبح تا 12شب در خدمت شما سروران گرامی هستم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهندس مدیری 09357309851