تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهر زیبا 65 متر ، فول امکانات

شهر زیبا 65 متر ، فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
65
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
5٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
79٬692٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
فرصت تکرار نشدنی!!

سرمایه گذاری در خوش قیمت ترین آپارتمان شهرزیبا

عکسها واقعی و متعلق به خود واحد میباشد

●فرعی دنج و مشجر
●دسترسی عالی به معابر اصلی و مراکز خرید

■65 متر

مشاور ملکی شما: هادی