تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرارا 170 متر 3 خواب تحویل 5 ماه

شهرارا 170 متر 3 خواب تحویل 5 ماه

19 ساعت پیش در تهران‌ویلا

متراژ
170
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏55,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏323,529,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
2
با سلام 170 متر 3 خواب خوش نقشه طبقه 4
فول امکانات 2 پارکینگ و انبارب و آسانسور
دسترسی فوق العاده با بهترین لوکیشن
ساختمان در مرحله نازک کاری
سازنده برند و به نام
متریال عالی با بهترین کیفیت
5 طبقه 2 واحدی
با نورگیر عالی
بدون پرت و قناصی
سند به نام سهم مالک را میخرید شش دانگ
( معاوضه با واحد 2 خواب در منطقه شهرآرا ، دریانو ، تهران ویلا و پاتریس )
فایل کاملا شخصی است همکاران کنجکاوب نکنند )
مشاور شما قربانی املاک هخامنش