تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهران جنوبی 45 متر خوش نقشه

شهران جنوبی 45 متر خوش نقشه

2 سال پیش در تهران

متراژ
45
ساخت
1382
اتاق
1
قیمت کل
5٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
124٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
5
فایل بدون مشابه

45 متر 1 خواب رو به نما
طبقه 3 فول امکانات
واحد فول بازسازی
نما و مشاعات تمیز

650 میلیون رهن میره
960 تا 1500 وام مسکن میگیره

خرید⭕️فروش⭕️تهاتر

کارشناسی و مشاوره رایگان

مشاور تخصصی منطقه :
&حامد شرفی&