تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرصنعتی/95 متری/ مجتمع بسیجیان

شهرصنعتی/95 متری/ مجتمع بسیجیان

1 سال پیش در اراک

متراژ
95
ساخت
1398
قیمت کل
3٬895٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬000٬000 تومان
طبقه
6
پکیج
✅️✅️✅️ این واحد بدون یک ریال خرج است ✅️✅️✅️

⚡️قیمتی استثنایی⚡️

❎فروش فوری- فروشنده واقعی❎

❎ شهرصنعتی - برج بسیجیان

⭕95ئمتر بدون نقص، دو خواب

⭕بدون مشرف با نور عالی

❎پلان مهندسی و بی نقص

❎سالن پرده خور قدی رو به آفتاب

⭕ دارای تراس کاربردی

❎ کف پارکت لمینت

⭕ کابینت High Gloss , گاز صفحه ای + هود✔

❎دارای یک عدد کولر گازی Inverter دار

⭕دارای دو اتاق خواب به همراه کمد دیواری و پنجره با نور عالی

❎سقف کناف کاری شده با نور مخفی ونورپردازی

⭕سرویس ایرانی و فرنگی

❎واحد به تازگی کاغذ دیواری شده

⭕درب ضد سرقت

❎ برق اضطراری

⭕ آنتن مرکزی

❎دوربین مداربسته

⭕دارای لابی و لابی من 24 ساعته

❎یک پارکینگ باکس سندی

❎سند تک برگ شخصی و آماده انتقال

☀ زیر قیمت منطقه ✔

❎بهترین طبقه و رو به آفتاب

❎برای دیدن این واحد و واحد های مشابه تماس بگیرید

⚜️آدرس ما: انتهای خیابان ملک
⚜️با مدیریت: جناب آقای رضا قهیه ای

⚜️مشاور شما جهت خرید واحدی ارزنده: شهرزاد غفاری

بازدید از این فایل فقط در ساعت 4 تا 9 عصر امکان پذیر می باشد
====
✅ما را در اینستاگرام دنبال کنید
@amlakaraak