تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرک الهیه مجتمع فرهنگیان کوثر 88متری فول امکانات

شهرک الهیه مجتمع فرهنگیان کوثر 88متری فول امکانات

1 سال پیش در اراک

متراژ
88
ساخت
1391
قیمت کل
2٬690٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬568٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
شهرک الهیه ، مجتمع فرهنگیان کوثر
واحد زیر قیمت عرف منطقه
88 متری ، 2 خوابه
فول امکانات
خوش نقشه
غرق در نور
بهترین لوکیشن شهرک الهیه
پارکینگ ، انباری ، آسانسور
دارای مستاجر با 300 میلیون رهن کامل
تخلیه مستاجر 1 ماه آینده
✔️ بازدید واحد از دست ندید
سرمایه گذاری خوب در بهترین زمان خرید
————————
کد آگهی : M86
▪️مشاور شما : شفیعی▪️
فعالیت تخصصی در شهرک الهیه اراک
♦️خرید ، فروش ، رهن ، اجاره♦️

▃▅▇█▓▒░ املاک آراک ░▒▓█▇▅▃
خاک طلا میدهد …

آدرس دفتر املاک : خیابان ملک نرسیده به بازار فرش
پیج تخصصی شهرک کوثر : Shafiee.melk@
پیج املاک آراک : Amlakaraak@
فایل املاک را در اینستاگرام دنبال کنید