تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرک دانشگاه// سندی

شهرک دانشگاه// سندی

1 سال پیش در پاکدشت

متراژ
68
ساخت
1394
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬529٬000 تومان
طبقه
4
⭐⭐ ⭐دپـارتـمـان امـلـاک شـریـفـی ⭐⭐⭐
__________________________________________
_

✔️جهت حفظ حریم شخصی مالک عکس ها ارشیو میباشد✔️

✅68 متری خوش نقشه
✅دارای سند تک برگ، متراژ مفید
✅ تک خواب
✅آسانسور
✅جای پارک فراوان
✅ انباری
✅امکانات داخلی کابینت mdf ، کمد دیواری،پکیج رادیاتور
__________________________________________

☑️ لوکیشن پاکدشت:*شهرک دانشگاه *

⭐کارشناس و مشاور امورملکی : خانم حدادی⭐

__________________________________________

حتما در فایلینگ املاک فایل هایی مناسب با بودجه و
سلیقه شما دوست گرامی موجود می باشد
___________

☎️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
آدرس دفتر: پاکدشت_شهرک دانشگاه مدرس یکم نبش دانش یکم دپارتمان املاک شریفی