تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرک راه آهن150متری بیواسطه سند

شهرک راه آهن150متری بیواسطه سند

1 سال پیش در تهران

متراژ
150
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
15٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
105٬333٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
به نام خداوند بخشنده و مهربان
پیشنهاد هفته:
شهرک راه آهن
فروش و یا تهاتر ملک به دلیل نیاز شدید مالی و مهاجرت
واحد تخلیه و کلید فقط دست بنده میباشد
واحد 150متری طبقه2از3
زمین500متری
در بهترین کوچه های شهرک
2واحدی
سند تک برگ عرصه و اعیان که حدود یک میلیارد میتوانید وام زوجین هم دریافت نمایید.
جنوبی با نورگیر سراسری
تخلیه
دو واحدی(کم واحد)
مهندس کاویان هستم
خریداران محترم لطفا برای بازدید از ملک یا ارسال عکس و فیلم کامل فقط تماس بگیرید
دپارتمان راما با چهارشعبه در منطقه22 درخدمت شماست
خریداران و فروشندگان محترم با بنده هماهنگ بفرمایید.
چه خرید و یا فروش و یا تهاتر در مناطق
کوهک و شهرک راه آهن و دریاچه و دهکده المپیک و آبشار تهران و. . . دارید هستم در خدمتتون.