تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرک غرب 105 متر 2 خواب ( شخصی )

شهرک غرب 105 متر 2 خواب ( شخصی )

1 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1393
قیمت کل
15٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
150٬476٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
فایل شخصی ( کلید در اختیار ) بازدید نامحدود
ساختمان شیک و اکازیون شهرک غرب

105 متر 2 خواب خوش نقشه ، بدون پرتی
نورگیر رو به آفتاب مستقیم ، پنجره ها قدی
پارکینگ سندی ، انباری سندی بزرگ ، آسانسور
ساختمان کم واحد ، بهترین طبقه ، سازه با متریال قوی
و …………

کارشناس تخصصب فروش : سهیل
املاک آلما وی ای پی ( دادمان پلاک 110 طبقه سوم )