تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرک غرب 160 متر نوساز تک واحدی 3 نبش مدرن

شهرک غرب 160 متر نوساز تک واحدی 3 نبش مدرن

2 سال پیش در تهران

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
44٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
276٬562٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
اولین گام برای انجام یک معامله موفق، انتخاب آگاهانه مشاور است

فایل انحصاری و کلید در اختیار مشاور است
توجه : تمامی عکس ها واقعی و متعلق به واحد میباشد

بهترین تک واحدی شهرک غرب در دنج ترین فرعی منطقه

سازه ای با متریال تماما برند از قوی ترین سازنده منطقه

نقشه ای منحصر به فرد ، طراحی مدرن خیره کننده، نور استثنایی
مالک این واحد ، فروشنده واقعی و آماده عقد قرارداد میباشد
سه جهت نور
ورودی از لابی
لاندری مجزا
پنجره های قدی سرتاسری سقف تا کف
این مجموعه دارای روف گاردن بسیار با صفا با ویو 360 درجه و از همه مهم تر بدون مشرف است!!!!

مناسب برای عزیزانی که از بازدیدهای بیهوده خسته شده اند!!!

ایده آل ترین خرید امسال ( تخفیف بسیار ویژه برای متقاضی ای کوچکترین ضعفی در این پروژه پیدا کند !!!! )

برای اطلاعات بیشتر و قرار گرفتن در لیست ، بازدید از 8 صبح تا 1 شب پاسخگوی شما هستم

خاطری آسوده و خاطره ای ماندگار در معاملات املاک را تجربه کنید

مشاور شما عارف
آلما پلاس