ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
شهرک غرب 80 متر مدرن ( فقط یک واحد مانده )
شهرک غرب 80 متر مدرن ( فقط یک واحد مانده )
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1403
قیمت کل
21٬840٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
273٬000٬000 تومان
طبقه
1
فایل شخصی و کلید در اختیار
خاص بودن حق شماست ، خانه خود را حرفه ای انتخاب کنید
سازه مدرن شهرک غرب بدون مشابه
خرید از مالک با قیمت استثنایی
برند ترین ساختمان محدوده دادمان
متریال های استفاده شده خارجی و درجه یک
نقشه جذاب و فوق العاده زیبا بدون پرتی
پنجره ها از سقف تا کف با نورگیر مستقیم آفتاب
پارکینگ باکس ، انباری بزرگ ، آسانسور ایتالیایی
لابی مبله شیک ، روف گاردن 360 درجه با دید دلباز
لوکیشن خیلی عالی ، گذر پهن ، ملک دونبش ویو باز
نوساز کلید نخورده ، ساختمان کم واحد ، 1 خواب مستر
نما سنگ های مدرن 2024
کفپوش سنگ های 1 در 1
کابینت های هایگلاس ترک
شیرآلات و لوله ها خارجی
جهت بازدید و مشاوره همه روزه با افتخار پاسخگوی شما هستم
کارشناس تخصصی فروش
سهیل
املاک آلما
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
سهیل 60 53 101 0912
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
آژانس املاک آلما پلاس
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت