ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
شهرک غرب ویلا یکجا 700متر
شهرک غرب ویلا یکجا 700متر
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
550
ساخت
1376
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
150٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
214٬285٬000 تومان
متراژ زمین
700
موتورخانه
***شهرک غرب ویلایکجا 700متر ***
***550متر بنای شیک وفوق العاده ***
****مشاعات آبی ویواستثنایی ****
***موقعیت فوق العاده دیپلمات نشین***
***حسینی مشاور شما با20سال سابقه
فعالیت درمنطقه***
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت