تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرک محلاتی 125 متر

شهرک محلاتی 125 متر

2 هفته پیش در شهرک محلاتی

متراژ
125
ساخت
1382
قیمت کل
‏26,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏209,600,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
بنام خدا
واحد واقع در فاز3 شهرک محلاتی
125 متر
2 خواب
پارکینگ دارد
انباری داخل واحد
آسانسور دارد
بالکن دارد
جهت بازدید و فایلهای مشابه تماس بگیرید
با احترام فایل شخصی میباشد همکاران محترم تماس نگیرند