تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرک نفت، 96 متر، برج برند منطقه

شهرک نفت، 96 متر، برج برند منطقه

1 سال پیش در تهران

متراژ
96
ساخت
1377
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
بالکن
دارد
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
7
♾️ شهرک نفت

✔️ دسترسی عالی
✔️ زیر قیمت
✔️ 96 متر
✔️ 2 خواب
✔️ 7 طبقه 4 واحدی
✔️ طبقه دوم
✔️ نور جنوب فوق العاده
✔️ سند تک برگ
✔️ قیمت فقط 12 میلیارد
✔️ برج قدیمی و برند منطقه
✔️ پنج هزار متر مشاعات درآمدزا

✔️ زیر قیمت منطقه و مناسب برای سرمایه گذاری

ارائۀ مشاوره تلفنی و ارائۀ فایل های مشابه طبق بودجه و مشخصات دلخواه شما
تماس تا ساعت 10 شب ☎️
⚜️مشاور تخصصی رنج خرید و فروش آپارتمان⚜️
️جلیلوند