تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرک وصال 195 متر سه خواب تک واحدی

شهرک وصال 195 متر سه خواب تک واحدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
195
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
14٬040٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
72٬000٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
تقدیم به همراه عرض سلام...
.....
شهرک وصال
نیلوفر 3
6 طبقه تک واحدی
طبقه ششم
195 متر 3 خواب
5 سال ساخت
سند تک برگ
کف پارکت چوبی آلمان
نقاشی و کاغذ دیواری شده
درب ورودی کرکره برقی
کابینت ممبران
هود مخفی
گاز رومیزی
2 عدد حمام
2 عدد سرویس ایرانی
2 عدد سرویس فرنگی
رو شویی سنگی
5 عدد کولر گازی
دو باب پارکینگ سندی
انباری
پکیج ، رادیاتور
(خلاصه اینکه آپارتمان کاملاً دیزاین شده میباشد)
(فعلاً مالک سکونت دارد)
...........
جهت بازدید به املاک شاهکار واقع در شهرک فرهنگیان ابتدای بلوار معلم پلاک 36 مراجعه فرمایید
.....
تخفیف هنگام عقد قرارداد